18-02-2020

Szokująca rzecz, o której musisz wiedzieć zanim odetniesz najemcy media. Inaczej sam zapłacisz pokaźne odszkodowanie

W umowach najmu lokali w centrach handlowych właściciele często zawierają rozmaite postanowienia mających na celu zdyscyplinowanie najemców, jeżeli chodzi o terminowe płatności. Jedną z takich sankcji jest możliwość odcięcia mediów. Kiedy w lokalu zabraknie prądu, najemcy nie mogą podnieść witryny, nie mówiąc już o rozpoczęciu sprzedaży. Ma to sprawić, że czym prędzej uregulują oni zaległy czynsz. Właściciele budynków mogą się jednak srogo przeliczyć. Nie dość, że żadnych pieniędzy nie dostaną, to najemcy mogą jeszcze rozwiązać w trybie natychmiastowym umowy najmu i sami dochodzić pokaźnych odszkodowań.


09-04-2018

Jak korzystać z programu Synthica? Już dostępny film instruktażowy!

Synthica - program służący do obsługi i zarządzania najmem sieci handlowych opracowany przez kancelarię Causa Finita oraz firmę informatyczną AppGo - zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród przedstawicieli sieci handlowych.


05-09-2017

Synthica – oprogramowanie do zarządzania umowami najmu

Zarządzanie skomplikowanymi i długoterminowymi umowami najmu od teraz łatwiejsze dzięki nowemu programowi opracowanemu przez Causa Finita S.A.


Polityka prywatności i polityka Cookies określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników oraz plików Cookies, pojawiających się na stronie internetowej: https://causafinita.pl.