26-04-2022

Lease Commander Tenants 4.0 - co nowego w aplikacji?

Z przyjemnością informujemy o oddaniu klientom Lease Commandera w wersji 4.0. Wersja ta znacząco różni się od poprzednich. Zmiany mają charakter przełomowy. Skracają bowiem czas potrzebny na wprowadzenie do systemu jednej umowy z 2 godzin do około 20 minut. Jak to możliwe?


22-07-2021

Ważna data dla najemców centrów handlowych. Tylko do 6 sierpnia 2021 r. można anulować covidowe prolongaty umów najmu.

Najemcy centrów handlowych, którzy złożyli wynajmującym oferty przedłużenia umów najmu, będą mogli uchylić się od ich skutków prawnych. 23 lipca 2021 roku wchodzi w życie nowelizacja ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw. Nowe przepisy wprowadzają też ustawową obniżkę należności czynszowych w przypadku, gdyby centra handlowe ponownie zamknięto, o 80% w okresie trwania nowych ograniczeń i o 50% w trzech miesiącach następujących po ich odwołaniu.


11-05-2021

Przepisy o czynszach w galeriach jak puszka Pandory

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą wypowiedzią naszej koleżanki, Mec. Diany Kality - Knapczyk, w Gazecie Prawnej, 11 maja 2021 r.


Polityka prywatności i polityka Cookies określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników oraz plików Cookies, pojawiających się na stronie internetowej: https://causafinita.pl.