team

Kwestie prawne mają z reguły duże znaczenie w Twoim biznesie. Potrzebujesz zaufanego doradcy przy podejmowaniu strategicznych decyzji. Negocjujesz umowy dla swojej firmy. Dbasz, by codzienne czynności były bezpieczne z prawnego punktu widzenia. Podajesz do sądu nieuczciwych kontrahentów.

CAUSA FINITA jest specjalistyczną firmą prawniczą zajmującą się skutecznym i sprawnym wsparciem przedsiębiorców w bieżącej, codziennej obsłudze prawnej - przede wszystkim sieci i centrów handlowych. Jesteśmy kompetentnymi fachowcami, ale nie tylko. Rozumiemy przedsiębiorców, bo sami jesteśmy przedsiębiorcami.

Gramy więc w Twojej drużynie i nie strzelamy samobójczych goli w ostatniej minucie meczu. Rozmawiamy z Tobą zrozumiałym językiem. Słuchamy Twoich potrzeb. Prezentujemy syntetyczne rozwiązania które możesz od razu zastosować w praktyce. I cieszymy się z Twoich sukcesów.

W ciągu ponad 10-letniej działalności zaufało nam wielu klientów. Doświadczenie zdobywaliśmy obsługując prawnie naszych Klientów przy okazji realizacji takich projektów jak: „Millenium Hall” w Rzeszowie, Galeria Wołomin w Wołominie, Galeria Tomaszów w Tomaszowie Mazowieckim, Centrum „Sukcesja” w Łodzi, „Korony” w Kielcach, „Mosty” w Płocku, Galeria „Leszno”w Lesznie, Galeria Piastów w Legnicy, Galeria Świdnicka w Świdnicy, Galeria „Twierdza” w Zamościu, a także sieci handlowych, takich jak Media Expert.

Nasi prawnicy są konkretni i skuteczni. Znakomita większość problemów prawnych z jakimi mamy do czynienia ma charakter powtarzalny – wielokrotnie mieliśmy już z nimi do czynienia i z biegiem czasu nauczyliśmy się sprawnie i skutecznie je rozwiązywać. Dla zleceń o charakterze powtarzalnym opracowaliśmy checklisty oraz procedury postępowania. Nasz system zarządzania wiedzą pozwala na sprawne dotarcie do przepisów prawnych, orzeczeń sądowych oraz poglądów doktryny prawniczej mających zastosowanie w danej sprawie.

Dzięki specjalizacji branżowej, jesteśmy w stanie oprzeć naszą ofertę na trzech założeniach:

  • stała dostępność prawników – gwarantujemy w godzinach od 9 do 17 stałą dostępność naszych prawników – klient może w dogodnej dla siebie chwili prowadzić z nami konsultacje w kanale wideo z możliwością współdzielenia ekranu, a także konsultacje telefoniczne i mailowe (co nie zmienia oczywiście faktu, że w nagłych sprawach rozmawiamy z Klientami o każdej porze);
  • natychmiastowa reakcja – gwarantujemy, że zlecane sprawy o charakterze powtarzalnym zrealizujemy tego samego, lub następnego dnia roboczego. Sprawy bardziej skomplikowane załatwiamy w terminie ustalonym z Klientem. Gwarantujemy, że nie przekroczymy tego terminu;
  • komunikacja w drodze wideokonferencji – bo ta forma komunikacji posiada wszelkie zalety spotkania „na żywo”, pozwalając jednocześnie optymalizować kosztowo funkcjonowanie Klienta oraz oszczędzać jego czas;

Poznaj partnerów CAUSA FINITA

Napisz do nas. Oddzwonimy!

Polityka prywatności i polityka Cookies określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników oraz plików Cookies, pojawiających się na stronie internetowej: https://causafinita.pl.