Transfer z LPP do Causa Finita

Transfer z LPP do Causa Finita

24-10-2016


Robert Madej od października 2016 roku będzie pełnił funkcję Business Development Directora w kancelarii Causa Finita Commercial Real Estate Law Firm.

Robert Madej posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, zwłaszcza galerii handlowych. Przez ostatnie 8 lat pełnił funkcję Senior Leasing Manager w gdańskiej firmie LPP S.A., gdzie był odpowiedzialny za rozwój i negocjacje powierzchni handlowej salonów dla takich marek jak: Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay, Esotiq, Home&You i aTab.

– Zdecydowałem się na podjęcie współpracy z kancelarią Causa Finita, ponieważ nowy produkt o nazwie Lease Negotiator opracowany przez kancelarię, jest nowatorskim rozwiązaniem, które wydaje się z jednej strony oczywiste, a z drugiej zaś strony wpisuje się, w mojej ocenie, idealnie w potrzeby rynku nieruchomości komercyjnych, zarówno po stronie wynajmujących, jak i najemców. Wymaga on wdrożenia i wykorzystania doświadczeń biznesowych, które mogę ze swojej strony zaoferować, a także bogatej wiedzy prawnej kancelarii. Takie połączenie sił uważam da wymierny efekt. Dodatkowo moje wykształcenie prawnicze powinno być atutem w znalezieniu wspólnego języka na styku biznesu i prawa. Uważam, że ta współpraca powinna zaowocować nowymi i ciekawymi produktami dla rynku nieruchomości komercyjnych – mówi Robert Madej.

– Nakłonienie Roberta do współpracy uważam za nasz wielki sukces. Robert, ze swoją wiedzą i doświadczeniem biznesowym, pomoże nam w tworzeniu nowych produktów prawniczych, zarówno dla deweloperów, jak i sieci handlowych. Nasze plany są ambitne. Nie da się ich zrealizować bez pomocy i wsparcia doświadczonych managerów, posiadających do tego – tak jak Robert – wykształcenie prawnicze – podkreśla Robert Szczepanek, radca prawny, właściciel Causa Finita Commercial Real Estate Law.

Causa Finita Commercial Real Estate Law Firm z siedzibą w Rzeszowie i Warszawie specjalizuje się w prawie nieruchomości oraz kompleksowej obsłudze procesów inwestycyjnych obejmujących przede wszystkim nieruchomości komercyjne – centra handlowe oraz hotele. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej inwestycji obejmujących nieruchomości komercyjne, począwszy od przygotowania formalno-prawnego, a także doradztwa przy kontraktowaniu poszczególnych etapów robót, poprzez komercjalizację, a skończywszy na kompleksowej obsłudze prawnej na etapie po oddaniu do użytkowania. Kancelaria dzieli się organizacyjnie na trzy Departamenty: Korporacyjny, Komercjalizacji oraz Procesowy

 


autor:

Causa Finita

źródło:

retailnet.pl


Polityka prywatności i polityka Cookies określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników oraz plików Cookies, pojawiających się na stronie internetowej: https://causafinita.pl.