Specjalistyczne oprogramowanie „Synthica”

 

Synthica to specjalistyczny system do zarządzania treścią umów najmu dla sieci handlowych.

Narzędzie zapewnia łatwy dostęp do warunków umów najmu Twoich sklepów. Umowy są katalogowane, a ich treść - grupowana w tematycznych zakładkach. Wszelkie informacje możesz analizować w oparciu o kontekstowe wycinki (podgląd) treści dokumentów.

Przejrzysty kalendarz, który ma postać osi czasu, dba o to, by żaden termin nie umknął Twojej uwadze. System informuje też wybrane osoby w Twojej firmie o wydarzeniach, za które odpowiadają. Kalendarz możesz łatwo zintegrować z kalendarzem Google oraz Outlook - tak, by cały Twój zespół miał do niego prosty dostęp z poziomu komputera czy komórki.

Narzędzie przypomina, by przedłużyć najem na kolejny okres. Pozwala też zapobiec automatycznemu jego przedłużeniu. 

Przypomina o terminie złożenia odpowiednich pism, oświadczeń czy gwarancji bankowych.

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu modułowi raportów, możesz zdefiniować każdy matrix informacji z umów najmu, jaki Ci tylko przyjdzie do głowy. System zasili go zawsze aktualnymi danymi, a następnie - przedstawi kompletny raport z wszystkimi ważnymi informacjami. Jakie otwarcia czekają Cię w II kwartale 2022 roku? Gdzie wynajmujący zobowiązał się, że w centrum będzie działał supermarket? Gdzie możesz zredukować czynsz z powodu wycofania się z Polski jakiegoś kluczowego najemcy? W których lokalizacjach nie trzeba płacić czynszu z uwagi na okoliczności siły wyższej?

Dzięki naszemu narzędziu, wszystkie takie informacje otrzymasz w kilka sekund. Możesz je też swobodnie eksportować i procesować, zgodnie z procedurami w Twojej firmie.   

Synthica jest standardowym elementem oferty Kancelarii w przypadku obsługi prawnej sieci handlowych. Dane wprowadzają nasi prawnicy. Ty cieszysz się wygodą dostępu i komfortem szybkiego dotarcia do kluczowych informacji.

Jeżeli masz 20 minut, kliknij w film obok i zobacz prezentację możliwości Systemu.

W razie pytań lub wątpliwości, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Napisz do nas. Oddzwonimy!

Polityka prywatności i polityka Cookies określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników oraz plików Cookies, pojawiających się na stronie internetowej: https://causafinita.pl.