Shopping Center Forum 2015 Fall Edition

Shopping Center Forum 2015 Fall Edition

28-09-2015


Shopping Center Forum 2015 Fall Edition odbyło się w dniach 16- 17 września w warszawskiej hali EXPO XXI. W Forum wzięło udział 346 przedstawicieli najemców, prawie 60 wystawców i ponad 1467 uczestników.

Podczas jesiennej edycji Forum 60 wystawców zaprezentowało kilkaset projektów handlowych. Poza ofertą deweloperską wśród wystawców znaleźli się także przedstawiciele firm świadczący profesjonalne usługi dla centrów handlowych.

Prawnicy CAUSA FINITA Commercial Real Estate Law Firm oprócz intensywnego networkingu po raz kolejny mogli porozmawiać z czołowymi inwestorami i deweloperami centrów handlowych na tematy związane z obsługą prawną nieruchomości komercyjnych w Polsce. 

Podczas licznych spotkań biznesowych prawnicy CAUSA FINITA prezentowali również nową publikację dotyczącą problematyki najmu lokali w centrach handlowych. Publikacja instruuje krok po kroku, praktycznie, jakie czynności należy wykonać, by złożone wypowiedzenie stawki czynszu było skuteczne, a  nowa stawka czynszu nie odbiegała od rynkowych standardów. Wskazuje, przy jakich zapisach umowy najmu zastosowanie tej procedury jest możliwe. Autorzy, praktycy prawa nieruchomości komercyjnych, nie tylko wyjaśniają zawiłości prawne procesu podwyższenia czynszu, ale podpowiadają jak ustalić jego rynkową wartość. Nadto, dają  receptę, jak rozmawiać z najemcą, by odnalazł się w nowych realiach.  

 
Polityka prywatności i polityka Cookies określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników oraz plików Cookies, pojawiających się na stronie internetowej: https://causafinita.pl.