Rank Progress wygrał z najemcą

Rank Progress wygrał z najemcą

16-04-2015Sąd uznał, że ucieczka sklepu MarcPol z galerii w Grudziądzu to złamanie umowy. Deweloper powalczy jeszcze o czynsz.

Rank progres wygrał pierwszy proces ze spółką, w której prezesem jest Marek Mikuśkiewicz, twórca i i właściciel sieci MarcPol. Toruński sąd nakazał innej zarządzanej przez niego spółce Excalibur Trading zapłacić na rzecz developera 121 tys. Zł z odsetkami oraz pokryć koszty procesu. To pierwsza z z kilku spraw sądowych jakie zapowiedziano spółkom powiązanym z twórcą MarcPolu za zrywanie umów najmu w centrach handlowych o czym „Puls Biznesu” pisał w październiku zeszłego roku.

-Na zasądzoną kwotę skalda się wartość zaległego czynszu plus zabezpieczenie kaucyjne wartości trzymiesięcznego czynszu. Szykujemy następny pozew o czynsz za kolejne okresy płatności – mówi Robert Szczepanek, pełnomocnik Rank Progresu.

Więcej na stronie: pulsbiznesu.pb.pl

 
Polityka prywatności i polityka Cookies określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników oraz plików Cookies, pojawiających się na stronie internetowej: https://causafinita.pl.