Prawnicy CAUSA FINITA uczestniczyli w V Edycji Property Forum

Prawnicy CAUSA FINITA uczestniczyli w V Edycji Property Forum

01-10-2015


W dniach 28-29 września 2015 roku odbyła się V edycja Property Forum. Jest to największa konferencja o rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i regionie, która skupiła ponad 1000 uczestników oraz 120 prelegentów. Podczas Konferencji odbyło się blisko 2

W spotkaniu uczestniczyli prawnicy z CAUSA FINITA: mec. Magdalena Zając – Dobrowolska oraz mec. Małgorzata Skawińska z Departamentu Korporacyjnego.

Podczas intensywnego networkingu prawnicy CAUSA FINITA promowali publikację: E-commerce i jego wpływ na umowy najmu w centrach handlowych. Adaptacja zapisów odzwierciedlających rzeczywistość e-commerce jest w przypadku każdego centrum handlowego procesem skomplikowanym. Wymaga nie tylko istotnej rewizji standardowego projektu umowy najmu, ale również uaktualnienia części obowiązujących w obiekcie procedur.

Na Property Forum specjaliści z branży poruszali następujące tematy: Kiedy zakupy coraz częściej robimy w internecie, a omnichannel staje się kołem zamachowym ekspansji sieci handlowych, po co iść do galerii? Czy magnesem stanie się rozrywka? Jak zmienia się myślenie o przestrzeni biurowej, kiedy zupełnie nowe możliwości pracy daje wirtualne środowisko? W jaki sposób e-commerce wpłynie na popyt na nowe powierzchnie i rozwój nowych formatów w sektorze logistyczno-magazynowym oraz jak internet wszechrzeczy zrewolucjonizuje myślenie o przemyśle hotelarskim?

 
Polityka prywatności i polityka Cookies określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników oraz plików Cookies, pojawiających się na stronie internetowej: https://causafinita.pl.