Prawnicy CAUSA FINITA na 21 Dorocznej Konferencji Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

Prawnicy CAUSA FINITA na 21 Dorocznej Konferencji Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

01-12-2015


W dniu 1 grudnia 2015 roku odbywa się w Warszawie21 Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce. Jest to największa konferencja o rynku nieruchomości komercyjnych w regionie. W spotkaniu uczestniczyli prawnicy z CAUSA FINITA: mec. Rober

Podczas spotkań prawnicy CAUSA FINITA promowali publikację: („Zbyt”) niski czynsz? Sprawdź czy możesz wypowiedzieć jego wysokość! W publikacji znajduje się wiele praktycznych przykładów postępowania z najemcami w sytuacjach trudnych i konfliktowych. Publikacja jest swoistym przewodnikiem, który umożliwia swobodne i pewne poruszanie się w tym szczególnie trudnym zagadnieniu, jakim jest  podwyższanie należności czynszowych w umowie najmu.

Na Konferencji specjaliści z branży poruszali następujące tematy: Rynek inwestycyjny – perspektywa najbliższych miesięcy i wizja na przyszłość, Rynek powierzchni handlowych – Qvo Vadis branżo, Rynek budowlany i prognozy na 2016 rok, Rynek Powierzchni Magazynowych jak centra handlowe tracą na handlu w internecie, tak magazyny zyskują.
Polityka prywatności i polityka Cookies określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników oraz plików Cookies, pojawiających się na stronie internetowej: https://causafinita.pl.