Konsultacja prawna najpóźniej w godzinę od pojawienia się problemu

Konsultacja prawna najpóźniej w godzinę od pojawienia się problemu

23-11-2016


– Jeżeli jesteś deweloperem nieruchomości komercyjnych, agentem, pośrednikiem w handlu nieruchomościami, podmiotem finansującym budowę, firmą budowlaną lub przedstawicielem sieci handlowej i masz jakiś problem dotyczący nieruchomości...

...skontaktuj się z nami przez Skype, telefonicznie lub napisz maila. Gwarantujemy, że porozmawiasz z naszym prawnikiem natychmiast. Jeżeli prawnik o specjalności odpowiadającej twojemu problemowi nie będzie akurat dostępny – skontaktuje się z tobą zwrotnie nie później niż w przeciągu godziny. Pierwszą konsultację oferujemy całkowicie gratis – mówi Robert Szczepanek, założyciel kancelarii Causa Finita.

Causa Finita Commercial Real Estate Law Firm specjalizuje się w prawie nieruchomości oraz kompleksowej obsłudze procesów inwestycyjnych obejmujących przede wszystkim nieruchomości komercyjne – centra handlowe oraz hotele. Uczestniczy m.in. w doradztwie związanym z umowami najmu lokali użytkowych, umowami handlowymi z kluczowymi partnerami, takimi jak projektanci, banki czy generalni wykonawcy; a także pośredniczy w sprawach związanych z nabyciem nieruchomości; kwestiami bankowymi i ubezpieczeniowymi.

– Dlaczego nasza usługa jest wyjątkowa? Bo jest wygodna – można z nami porozmawiać w dowolnym czasie i w dowolny sposób, np. poprzez Skype organizując wideokonferencję, podczas której możemy popracować na dokumentach widząc je na ekranach swoich komputerów – podkreśla Robert Szczepanek.

Prawnicy Causa Finita Commercial Real Estate Law Firm od ponad 10 lat zajmują się wyłącznie obsługą prawną nieruchomości komercyjnych i sieci handlowych.

– Znakomita większość problemów prawnych z jakimi mamy do czynienia ma charakter powtarzalny – wielokrotnie mieliśmy już z nimi do czynienia i z biegiem czasu nauczyliśmy się sprawnie i skutecznie je rozwiązywać. Doświadczenie zdobywaliśmy przy okazji realizacji takich projektów jak: Millenium Hall w Rzeszowie, Galeria Wołomin w Wołominie, Galeria Tomaszów w Tomaszowie Mazowieckim, Centrum „Sukcesja” w Łodzi, Korona w Kielcach, Mosty w Płocku, Galerii Leszno w Lesznie, Galeria Piastów w Legnicy, Galeria Świdnicka w Świdnicy, Galeria „Twierdza” w Zamościu, a także sieci handlowych, takich jak Media Expert – dodaje mecenas Szczepanek.

W ostatnim czasie kancelaria opracowała także specjalną ofertę dla branży nieruchomości komercyjnych oraz sieci handlowych, w skład której wchodzą takie produkty prawnicze jak Legal Helpdesk czy Lease Negotiator. Produkty te zakładają stałą dostępność i natychmiastową reakcję prawników Kancelarii.

Podstawowym kanałem komunikacji z kancelarią jest Skype. Dlatego prawnik Działu Komercjalizacji lub Działu Korporacyjnego Kancelarii może porozmawiać z klientem w każdej chwili.

Jak zatem skorzystać z usługi „Causa Finita – Porozmawiaj z prawnikiem”?

Pisząc e-maila na adres:  porozmawiajzprawnikiem@causafinita.pl, dzwoniąc na numer: 17 858 10 55 lub poprzez Skype: porozmawiajzprawnikiem

– Jeżeli klient chciałby porozmawiać z nami w kanale wideo o zagadnieniu które wynika z dokumentów – może przygotować te dokumenty. Udostępniając ekran swojego komputera lub przesyłając je pocztą elektroniczną, będziemy mogli o nich wspólnie porozmawiać lub na nich popracować widząc je jednocześnie na ekranie. Następnie ustalimy szczegóły rozmowy – gwarantujemy, że rozmowa z prawnikiem nastąpi niezwłocznie, nie później, niż godzinę od momentu napisania do nas e-maila lub kontaktu telefonicznego – podsumowuje Robert Szczepanek.


autor:

Robert Szczepanek, radca prawny, właściciel Kancelarii Prawniczej Causa Finita


Polityka prywatności i polityka Cookies określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników oraz plików Cookies, pojawiających się na stronie internetowej: https://causafinita.pl.