Jak korzystać z programu Synthica? Już dostępny film instruktażowy!

Jak korzystać z programu Synthica? Już dostępny film instruktażowy!

09-04-2018


Synthica - program służący do obsługi i zarządzania najmem sieci handlowych opracowany przez kancelarię Causa Finita oraz firmę informatyczną AppGo - zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród przedstawicieli sieci handlowych.

Najemcy cenią sobie nowe narzędzie, które usprawnia proces zarządzania skomplikowanymi i długoterminowymi umowami najmu. Prawnicy z kancelarii Causa Finita przygotowali specjalny instruktarzowy film prezentujący najważniejsze funkcje programu.

- Synthica posiada sporo nowatorskich rozwiązań, takich jak na przykład narzędzie do monitorowania stanu komercjalizacji centrów handlowych, system personalizowanych raportów czy system automatycznego aktualizowania danych w oparciu o dokumenty wchodzące w życie w przyszłości, niedostępnych dla aplikacji opartych na przeróbkach systemów do property management – mówi mec. Robert Szczepanek

Obejrzyj FILM prezentujący najważniejsze funkcje programu. 

SYNTHICA - prezentacja systemu zarządzania najmem sieci handlowych

 

Przypomnijmy, Synthica to nowe narzędzie przeznaczone dla sieci handlowych które w łatwy i przejrzysty sposób zorganizuje, zarchiwizuje i ułatwi zarządzanie nawet najbardziej skomplikowanymi umowami najmu. Synthica m.in. przypomni, by w danej lokalizacji przedłużyć najem na kolejny okres, pozwoli zapobiec automatycznemu przedłużeniu najmu, przypomni o terminie złożenia odpowiednich oświadczeń czy gwarancji bankowych. Program zapewnia także szybki i łatwy dostęp do najważniejszych i najaktualniejszych warunków najmu każdej lokalizacji. Dane pogrupowane są w przejrzysty sposób i pozwalają na ich zestawianie i porównywanie.

Funkcją, która szczególnie przyda się najemcom, jest także moduł do kontroli jakości najmu. Pozwala on na bieżąco monitorować, czy wynajmujący realizują umowy najmu w takich aspektach jak zapewnienie konkretnego stopnia komercjalizacji centrum handlowego, obecność konkretnych marek czy wyłączność na dany asortyment. System jest w konsekwencji w stanie wskazać te wszystkie sytuacje, w których umowy upoważniają managera sieci do wypowiedzenia najmu lub do obniżenia czynszu. System zadebiutował na rynku ledwie kilka miesięcy temu, a już na liście sieci handlowych, które z niego korzystają  jest m.in. Deichmann. Zainteresowanie prezentacjami jest spore.

Causa Finita Commercial Real Estate Law Firm specjalizuje się w prawie nieruchomości oraz kompleksowej obsłudze procesów inwestycyjnych obejmujących przede wszystkim nieruchomości komercyjne – centra handlowe oraz hotele.
Chciałbyś porozmawiać o programie Synthica?

Napisz do nas i umów się na spotkanie, podczas którego:

  • omówimy cechy programu
  • przeanalizujemy opcje dosępne dla Twojej firmy
  • zastanowimy się ile zaoszczędzisz na stosowaniu programu

Prześlemy Ci także e-book poświęcony Synthica!

Polityka prywatności i polityka Cookies określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników oraz plików Cookies, pojawiających się na stronie internetowej: https://causafinita.pl.