Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja już otwarte

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja już otwarte

28-09-2015


Jest nam niezmiernie miło poinformować o otwarciu Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi, którego inwestorem jest Fabryka Biznesu. sp. z o.o.

CAUSA FINITA Commercial Real Estate Law Firm od samego początku uczestniczy w realizacji tego projektu, zarówno wspierając inwestycję w procesie komercjalizacji jak i zabezpieczając formalno-prawne aspekty powstania centrum.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja mieści się w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz dwa budowane osiedla mieszkaniowe. Obiekt to ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 46 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajduje się ok. 160 lokali: sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji oraz część rozrywkowa z najnowocześniejszym w Łodzi 9-salowym kinem sieci Helios, fitness klubem Fit Fabric oraz kręgielnią Skybowling. W CH-R Sukcesja swój łódzki debiut mają: Vapiano, Starbucks, Mount Blanc, Piazza Di Moda, Sports Direct, Sportisimo, OVS oraz OVS Kids oraz Sunloox.

 
Polityka prywatności i polityka Cookies określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników oraz plików Cookies, pojawiających się na stronie internetowej: https://causafinita.pl.