(„Zbyt”) niski czynsz? Sprawdź czy możesz wypowiedzieć jego wysokość!

Magdalena Zając – Dobrowolska, radca prawny, partner:

„Po dużym sukcesie poprzedniego e-booka poświęconego zagadnieniom e–commerce i jego wpływom na umowy najmu w centrach handlowych, tym razem przyszedł czas, by przeanalizować sposób na jednostronne podwyższenie stawki czynszu przez wynajmującego. W naszej publikacji opisujemy, jak dokonać tego w oparciu o przepis art. 685 1 Kodeksu cywilnego. Publikacja instruuje krok po kroku, praktycznie, jakie czynności należy wykonać, by złożone wypowiedzenie stawki czynszu było skuteczne, a  nowa stawka czynszu nie odbiegała od rynkowych standardów. Wskazuje, przy jakich zapisach umowy najmu zastosowanie tej procedury jest możliwe”. 
Autorzy, praktycy prawa nieruchomości komercyjnych, nie tylko wyjaśniają zawiłości prawne procesu podwyższenia czynszu, ale podpowiadają jak ustalić jego rynkową wartość. Nadto, dają  receptę, jak rozmawiać z najemcą, by odnalazł się w nowych realiach.  

Małgorzata Skawińska, aplikant adwokacki:

„W naszej publikacji znajduje się wiele praktycznych przykładów postępowania z najemcami w sytuacjach trudnych i konfliktowych. Publikacja jest swoistym przewodnikiem, który umożliwia swobodne i pewne poruszanie się w tym szczególnie trudnym zagadnieniu, jakim jest  podwyższanie należności czynszowych w umowie najmu”.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość


Zadzwoń teraz Skype'm!
Prosto i szybko!