Przewodnik inwestora 2015

Szanowni Państwo,

Jest mi niezmiernie miło przekazać Państwu „Przewodnik Inwestora”, pierwszą tego typu publikację opracowaną przez Kancelarię Prawniczą CAUSA FINITA przeznaczoną dla tych wszystkich, którzy reprezentują branżę nieruchomości komercyjnych.

Aby osiągnąć sukces w tej branży potrzebne jest nie tylko biznesowe zacięcie, ale również specjalistyczna wiedza i doświadczenie. Inwestorzy często borykają się z przewlekłością procedur administracyjno -prawnych, ekoterrorystami, oderwanymi od realiów gospodarczych oczekiwaniami lokalnych władz, nieuczciwymi najemcami czy też niedookreślonymi standardami i przepisami prawa obejmującymi najem lokali w centrach handlowych. Dlatego potrzebują wsparcia na każdym etapie realizowanych inwestycji tak, by osiągnięcie sukcesu było dla nich na wyciągnięcie ręki. „Przewodnik Inwestora”, który dla Państwa przygotowaliśmy jest odpowiedzią na tego typu zapotrzebowanie. Publikacja ta oparta jest na bazie artykułów, których autorami są wybitni prawnicy Kancelarii Prawniczej CAUSA FINITA posiadający szeroką wiedzę i doświadczenie w doradztwie prawnym i biznesowym dla branży nieruchomości komercyjnych. Nasi Eksperci dokonują w nim nie tylko analizy sytuacji na rynku nieruchomości, ale też wprowadzają czytelników w najbardziej kluczowe aspekty inwestycji.

Naszym zamiarem jest, aby Przewodnik stał się również wsparciem dla tych deweloperów centrów handlowych, którzy już działają na rynku, a ich obiekty z różnych powodów nie osiągają zamierzonych efektów. Dlatego w niniejszej publikacji znajdą Państwo także wiele cennych wskazówek, dotyczących m.in. możliwości poprawienia sytuacji danej inwestycji, sposobów rozwiązywania sporów z najemcami czy też radzenia sobie z fi nansowaniem realizowanych projektów.

Zachęcam do lektury „Przewodnika Inwestora”, jestem pewien, że dostarczy on Państwu wielu cennych i użytecznych informacji oraz pomoże podjąć właściwe decyzje biznesowe.

Z poważaniem,

Paweł Dubis, dyrektor zarządzajacy w Kancelarii Prawniczej Causa Finita

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość


Zadzwoń teraz Skype'm!
Prosto i szybko!