Nowe usługi Causa Finita dobrze przyjęte przez branżę

Nowe usługi Causa Finita dobrze przyjęte przez branżę

Usługa „Lease Negotiator” oraz program „Porozmawiaj z Prawnikiem” opracowany przez Causa Finita Commercial Real Estate Law Firm cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno sieci detalicznych, jak i centrów handlowych.

– Z naszej perspektywy, doskonałym rozwiązaniem w procesie komercjalizacji naszych centrów są opracowane przez Causa Finita checklisty. Praca na nich eliminuje potencjalne pomyłki i nieścisłości w komunikacji, a także znacznie skraca czas całego procesu. Są niezwykle proste w obsłudze i zawierają te parametry najmu, które są istotne nie tylko podczas negocjacji umowy najmu, ale również w trakcie późniejszego zarządzania obiektem – mówi Kinga Kozłowska, Senior Leasing Manager w Tower Investments S.A.

– Rozmowy wideo traktowaliśmy początkowo z dystansem, bo nie jest to standardowa forma komunikowania się w biznesie. Z czasem jednak doszliśmy do wniosku, że uzgadnianie przez Causa Finita dokumentów w tej formie jest o wiele bardziej produktywne, niż rozmowy telefoniczne czy mailowe – mówi z kolei Marcin Żakowski, dyrektor Działu Nieruchomości w Terg S.A.

Ciekawe efekty daje program Porozmawiaj z Prawnikiem. Klikając ikonę na stronie internetowej Kancelarii, użytkownik łączy się przez wideo z asystentką, która po krótkiej rozmowie łączy użytkownika z prawnikiem specjalizującym się w odpowiednich zagadnieniach.

– Mieliśmy już kilkadziesiąt takich rozmów, wszyscy klienci byli zaskoczeni łatwością nawiązania kontaktu a także szybkością uzyskania wyspecjalizowanej porady prawnej. Rozmowy tego typu są zresztą niezwykle inspirujące. Nie sądziliśmy, że klienci w luźnych rozmowach zdradzą nam tyle pomysłów na niestandardowe usługi prawnicze. Dzięki nim przygotowaliśmy na przykład nową usługę zarządzania umowami najmu dla sieci handlowych – podkreśla Robert Szczepanek, założyciel Kancelarii.

Causa Finita Commercial Real Estate Law Firm specjalizuje się w prawie nieruchomości oraz kompleksowej obsłudze procesów inwestycyjnych obejmujących przede wszystkim nieruchomości komercyjne – centra handlowe oraz hotele.


autor: Robert Szczepanek, radca prawny, założyciel Kancelarii Causa Finita Commercial Real Estate Law Firm
źródło: http://retailnet.pl/2016/12/22/113223-nowe-uslugi-causa-finita-dobrze-przyjete-przez-branze/

Inne aktualności